Chcete vidieť detaily? Radi vám ich ukážeme 📐

Pri rozhodovaní sa o kúpe pergoly je dôležité venovať pozornosť nielen jej kvalite materiálu, ale aj dizajnovému a technickému riešeniu konštrukcie. Pergola totiž nie je len estetickým doplnkom vášho exteriéru, ale aj funkčným prvkom a je dôležité, aby ste sa vedeli spoľahnúť aj na jej odolnosť a predovšetkým bezpečnosť v každej situácii.

Premyslený dizajn navyše prispieva k celkovému vzhľadu a atmosfére vášho domova, preto máme pre vás niekoľko dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť dizajnu a konštrukcii pergoly.

1. Jedinečný vzhľad a štýl

Dizajn konštrukcie je kľúčovým faktorom pri vytváraní jedinečného vzhľadu a štýlu vášho vonkajšieho priestoru. Pri tvorbe nášho dizajnu preto pravidelne prehodnocujeme, ako navrhnúť aj naše funkčné a konštrukčné súčasti tak, aby v sebe obsahovali aj estetiku do tej miery, do akej budú v rámci konštrukcie „priznané“.

2. Individuálne prispôsobenie

Vďaka vlastnej výrobe v českom Olomouci sme schopní ponúknuť individuálne rozmery konštrukcie pergoly pre všetkých, a to podľa vašich potrieb a predstáv. S našimi rôznymi technickými nákresmi a vizualizáciami si môžete ľahko predstaviť každý detail a získať jasnú predstavu o tom, ako bude vaša nová pergola vyzerať.

Na našej webovej stránke nájdete jednoduchý konfigurátor, kde si môžete vyskladať pergolu podľa vašich rozmerov a preferencií. Tak môžete z pohodlia domova získať nezáväznú cenovú ponuku a mať jasno v tom, akú pergolu si želáte.

Komunikácia a podpora

Chcete vedieť o našich dizajnových a technických riešeniach viac? Nechajte si poradiť našimi odborníkmi a kontaktujte nás prostredníctvom telefónu na čísle +421 940 649 529 alebo e-mailom na podpora@panorea.sk. Radi vám poskytneme viac informácií a pomôžeme vám s výberom perfektnej pergoly pre váš domov.

Prejdite na našu stránku a začnite plánovať vaše nové letné dobrodružstvo s perfektnou pergolou! 🏡🌿