Pergola, ktorú si viete postaviť sami

26. mája 2022

Každý máme okolo seba šikovných ľudí, ktorí si svojpomocne vedia a radi spravia takmer čokoľvek. Aj z vašej strany prichádzali podobné požiadavky k nám, a teda, či je možné vykonať si montáž objednanej pergoly svojpomocne. Hľadali sme spôsob, ako vám vyhovieť. Rozhodli sme sa dať svojim klientom možnosť postaviť si svoju pergolu a vytvorili sme pre vás doslova „pergolovú skladačku“, akési lego pre dospelých. 

Dbali sme na to, aby sa s touto možnosťou montáže zachovala aj kvalita nášho produktu, aby bol pre vás tento spôsob zároveň cenovo dostupný a výhodnejší. V tomto prípade nejde ale o obyčajný prístrešok, ktorý nájdete v ktoromkoľvek veľkom obchodnom reťazci. Aj pergola, ktorú si viete postaviť sami, je produkt našej vlastnej výroby a je vyrobený z kvalitných bezúdržbových materiálov.

Postavte si sami svoju pergolu: 
1.
Objednajte si pergolu ľubovoľných rozmerov a vo farbe, ktorá vám vyhovuje (biela/antracit).
2. Podľa vami zadaného rozmeru, pripravíme všetok potrebný materiál – konštrukcia a stĺpy (v ktorých je už zabudovaný integrovaný odtok vody), prestrešenie (16 mm dutinkový polykarbonát/ bezpečnostné lepené sklo 4.4.1.) a spojovací materiál.
3. S materiálom je vám dodaný aj presný návod, ako pergolu postaviť svojpomocne a čo k tomu potrebujete.
4. Celú „skladačku“ aj s užitočnými radami vám bezplatne doručíme my, až na vašu adresu, kde nová pergola vyrastie.
5. Platíte iba za produkt, vami vybranej pergoly. 
6. Doba dodania je približne 2 mesiace od objednania.
7. Pergolu si zmontujete svojpomocne a môžete sa hneď tešiť z jej výhod. 

Radi by ste si aj vy postavili naše „lego pre dospelých“, výsledkom ktorého bude vaša nová pergola? Neváhajte nás kontaktovať, radi vám zodpovieme vaše otázky a pomôžeme s výberom pergoly, ktorá sa bude hodiť vašej stavbe.