Je to oficiálne! Naše produkty sú PRIMA! 👌

Vďaka nášmu skvelému tímu a kvalitnej práci sme dostali možnosť predstaviť našu firmu a produkty Panorea širokej verejnosti.

Naše produkty ste totiž nedávno mohli vidieť v českej televíznej relácii „Receptář prima nápadů.“ V tomto špeciálnom televíznom príspevku sme mali možnosť predstaviť náš záhradný hliníkový domček BLOCK WELLNESS, vďaka ktorému môžete svoju záhradu premeniť na súkromný wellness raj. Tento produkt prináša do záhradného a exteriérového dizajnu nový štandard spojenia elegancie, praktickosti a odolnosti. Tak, ako naše pergoly, tak aj tento unikátny záhradný domček bol vytvorený pre maximálny štandard či wellness pohodu vo vašej záhrade.


Sme hrdí na kvalitu a inovácie, ktoré budujeme už niekoľko rokov. Tieto hodnoty sa tak odrážajú na našich produktoch. Táto televízna prezentácia bola pre nás skvelou skúsenosťou a zážitkom, kde sme mohli prezentovať naše hodnoty a výnimočnosť nášho produktu s celým diváckym spektrom. Pozrite si krátky zostrih z televízie – nášho Hliníkového domčeka BLOCK WELLNESS.

Páčia sa vám naše produkty? Radi by ste o nich získali viac informácií? Či už vás zaujali pergoly, zimné záhrady alebo záhradné domčeky, radi vám o nich prezradíme viac. Prezrite si naše webové stránky alebo si spoločne dohodnime stretnutie pri káve v našom showroome.

Tešíme sa na vašu návštevu. 🤝