Žiadne produkty nenajdené...

0

Žiadne produkty v košíku.

Höfats - plamene vášho života

Höfats to je
FIRE + FORM + FUNCTION

Výrobky spoločnosti Höfats sú jedinečné. Aby to tak aj zostalo, sú chránené ochrannými známkami, úžitkovými vzormi a patentmi. Funkčný dizajn s dôrazom na detail. Záhradné doplnky spoločnosti Höfats kombinujú jedinečný dizajn s funkčnosťou. Tejto DNA firma zostala verná od založenia spoločnosti v roku 2015, ktorá bola mnohokrát odmenená. Získala viac ako 50 ocenení za dizajn, vrátane tých najprestížnejších v odbore. Stretnutie s priateľmi pri ohni? Toto je odpoveď na otázku „prečo“, spoločnosť Höfats kreuje a vyrába skvelé, inovatívne a jedinečné výrobky.

Stolové ohne a pochodne

SPIN/GRAVITY symbolizuje luxus. S fascinujúcou hrou plameňov a prepracovanou funkčnosťou. Divoký vír plameňov v dekoratívnom sklenenom valci, vyčarí na vašom balkóne, terase alebo v obývacej izbe dokonalú atmosféru. Osvetlenie od firmy Höfats je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Vyžaruje príjemné teplo a je bez zápachu/dymu. Čas horenia závisí od tipu produktu a paliva. V ponuke sa nachádza palivo Bioethanol. Je vytvorený z čistého alkoholu a získava sa z obnoviteľných surovín a biologického odpadu. Prioritou je cítiť sa dobre a užívať si atmosféru.

SPIN – Ohňové tornádo v sklenenom valci, uprostred vášho stola! Vo verzii so zemným hrotom je možné SPIN pripevniť aj na trávnik. Vďaka možnosti vytvoriť zo stolného ohňa pochodeň, dodáte vašim večerom nový rozmer.

Pre GRAVITY je typický znížený dizajn a jednoduchý mechanizmus. Počnúc jednoduchým osvetlením, rýchlym ukončením až po ochranu pred kontamináciou. Tento neuveriteľne všestranný svietnik vykúzli svetlo v akomkoľvek prostredí. GRAVITY je možné použiť na stole alebo pripevniť na zemný stojan. Chceli by ste GRAVITY zavesiť? To rýchlo vyriešime! Vďaka príslušenstvu si dokážete Gravity zavesiť na záhradu, terasu alebo balkón.

Grily, grilovacie boxy, ohniská

Sortiment firmy zahŕňa stolové ohne, pochodne, grily, grilovacie boxy, ohniská a čoskoro aj mnoho ďalších produktov. Grily sú výškovo nastaviteľné a vďaka príslušenstvu si vytvoríte rôzne variácie. Vďaka produktom Höfats, bude čas strávený okolo ohňa potešením. Produkty sú vyrobené z kvalitnej Corten ocele s dlhou životnosťou. Praktickosť je na prvom mieste. Grily sú výškovo nastaviteľné a vďaka príslušenstvu si vytvoríte rôzne variácie.

Príslušenstvo

Grilujte svetovo. Vďaka príslušenstvu si z ohniska vytvoríte gril, stoličku alebo prepravku na nápoje. V ponuke príslušenstva sú grilovacie rošty, grilovacie platne, bambusové dosky a ochranné obaly. Ako správny gril majster si prídete na svoje. Na našom eshope nájdete celé vybavenie ku grilom Höfats od grilovacej zástery až po steakový príbor.