Otázky

Ako dlho trvá montáž?
Doba montáže je štandardne 1-2 dni, pri riešeniach na mieru (náročnejšie projekty) maximálne 3 dni.
Aká je životnosť polykarbonátu?
Polykarbonát ako zastrešovací materiál prešiel v poslednej dobe značnou obnovou. Kvalita tohto materiálu je aktuálne na veľmi vysokej úrovni. Oproti starším typom nežltne a nekrehne. Pri poškodení je možnosť vymeniť jednotlivé dosky.
Je sklenená pergola pri daždi hlučná?
"Hlučná pergola počas dažďa" je mýtus. Práve naopak, pri daždi vytvára sklenená strecha pergoly omnoho nižší hluk ako polykarbonátový alebo plechový variant.
Aká dlhá je záručna doba?
Dĺžka záručnej doby závisí od produktu, ktorý si vyberiete. Každopádne všetky naše produkty (pergoly, zastrešenia...) prechádzajú veľmi zložitou, no kvalitnou certifikáciou. Preto vieme zaručiť ich dlhú životnosť a na niektoré produkty sa vzťahuje až 10 ročná záruka.
Neodoberá mliečny variant strechy príliš veľa svetla?
Mliečny variant pergoly kombinuje vhodným spôsobom vysokú transparentnosť materiálu s ochranou proti slnečnému žiareniu. Je ideálnym riešením proti prehrievaniu pod priestorom pergoly.
Je možné objednať si u vás pergolu na mieru?
Samozrejme, okrem klasických rozmerov vám vieme po dohode pripraviť pergolu na mieru, a to nielen rozmerovo, ale aj z pohľadu farebnosti.
Môžem si prístrešok postaviť aj svojpomocne?
Pri niektorých tzv. "stavebnicových riešeniach" je to možné, vieme vám poskytnúť stavebné nákresy, ktoré vám montáž svojpomocne uľahčia.