Veľkoobchodná spolupráca

Spolupráca pre nás vždy znamenala veľmi veľa. V každej oblasti podnikania sme vždy nadväzovali nové partnerstvá, ktoré nám aj našim partnerom pomáhali zlepšiť výsledky. Dnes túto možnosť otvárame aj pre vás.

Staňte sa naším obchodným partnerom a profitujme spolu zo zlepšovania životného priestoru našich klientov. Ponúkame vám možnosť byť partnerom stabilnej spoločnosti s desaťročiami skúseností v oblasti výroby hliníkových produktov a stovkami realizácií na Slovensku, v Českej republike.

Naša vlastná výroba v Olomouci, ako aj stabilné tímy špecialistov na Slovensku a v Českej republike sú dôkazom toho, že ste našli spoločnosť, ktorá verí v dlhodobé a úspešné partnerstvá.

V prípade záujmu o B2B spoluprácu sa môžete registrovať tu:

alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie (kliknutím na tento link).

Produkty v ponuke

panolex panoglass panorea
PANOLEX_PANLOGLASS

PERGOLY PANOLEX | PANOGLASS

Konštrukčne jednoduchá, ale pritom mimoriadne pevná hliníková konštrukcia umožňujúca niekoľko možností upevnenia. Dva rôzne spôsoby materiálového vyhotovenia priehľadnej resp. polopriehľadnej strechy (polykarbonát | sklo). Vyhotovenie vo verzii s montážou alebo pre samomontáž.

Naše pergoly PANOLEX a PANOGLASS ponúkajú dostatok dôvodov, prečo sa rýchlo stali našimi bestsellermi. A môžu sa stať aj vašimi.

ZIMNÁ ZÁHRADA FROZEN

Prestrešenie v dvoch materiálových prevedeniach a takmer neobmedzených farebných možnostiach. Bočné steny so sklom v rámovom aj bezrámovom prevedení.

Zimnú záhradu FROZEN je možné realizovať naraz alebo v dvoch etapách: najprv ako pergolu PANOLEX alebo PANOGLASS a následne ju bočnými stenami transformovať na zimnú záhradu.

frozen zimna zahrada pergola panorea
ZIMNÁ ZAHRADA
kaya pergola panorea
KAYA

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA KAYA

Jedinečná, moderne vyzerajúca stavba pre rodinné domy aj komerčné využitie, ktorá je pre svoju univerzálnosť vyhľadávaná širokým spektrom klientov.

Bioklimatická pergola KAYA patrí medzi vizuálne najatraktívnejšie riešenia na trhu. Ide o prémiový, ale stále cenovo dostupný model pergoly k moderným aj tradičnejším domom.

ZÁHRADNÉ DOMČEKY BLOCK

Víziou týchto záhradných domčekov je preniesť komfort a estetiku interiéru aj do vonkajšieho priestoru. Hliník so špeciálnou farebnou úpravou, kvalitn a veľa možností pre modulárne úpravy.

Hliníkové domčeky BLOCK, BLOCK WELLNESS a BLOCK FITNESS sú odpoveďou na dopyt trhu po estetike v záhradnom priestore. Pomôžte svojim klientom objaviť a zamilovať si ich.

block multiblock panorea
BLOCK

Naše realizácie

Prečo sa oplatí s nami spolupracovať

  • Stovky realizácií každý rok
  • Viac než 20 rokov skúseností v stavebníctve
  • Spoľahlivá sieť dodávateľov zaručuje, že naša spolupráca bude prínosná
  • Vlastná výroba v Olomouci
  • Vysoké hodnotenia od klientov

Kontaktujte nás

    Tento formulár je chránený technológiou reCAPTCHA od Google. Ochrana súkromia a Zmluvné podmienky.