Špeciálna CASHBACK zľava 20 % na ďalšiu objednávku

Pripravili sme pre vás mimoriadnu ponuku, akú sme tu ešte nemali. Ak si v období od 8. februára do 15. marca objednáte ktorúkoľvek z našich záhradných stavieb s montážou, vrátime vám 20 % z celkovej sumy objednávky ako kredit na ďalšiu objednávku. Príliš dobré, aby za tým nebol žiaden háčik? Predstavme si to teda na konkrétnom príklade.

* Uskutočníte objednávku v hodnote 12 000 €. My vám po uhradení zašleme informáciu o tom, že súčasťou vašej objednávky je aj CASHBACK v hodnote 2 400 €. Ten môžete využiť pri nasledujúcej objednávke. Žiadne háčiky, žiadne podrazy. Hráme fér, aby bola vaša spokojnosť našou najlepšou reklamou.

Čo by som mohol kupovať, keď som si už kúpil pergolu?

To je otázka, ktorá napadne viacerým z našich klientov. Možností je tu viacero:

  • Tou najbežnejšou, ktorú naši klienti zvyknú využívať, je premena u nás objednanej pergoly na zimnú záhradu. V prvej fáze si klienti zvyknú objednať pergolu, a následne si objednajú posuvné zasklenie, ktoré im ešte viac spríjemní pobyt na záhrade alebo terase. Napríklad:

    * Klient si u nás objedná pergolu v hodnote 10 000 €. CASHBACK kredit 2000 € následne využije ako zľavu pri objednávke posuvného zasklenia, čím si pergolu premení na plnohodnotnú zimnú záhradu.
  • Okrem zasklenia ponúkame aj screenové rolety: skutočný dizajnový kúsok, ktorý celkový dojem z pergoly posunie o úroveň vyššie. Zľavu je možné uplatniť aj na ostatný doplnkový tovar, ktorý nájdete v našej ponuke (okrem ponuky produktov v e-shope).
  • Ďalšou možnosťou je kúpiť si inú záhradnú stavbu s našou montážou, napríklad záhradný domček, ktorý vzhľadom k svojmu dizajnu a materiálovému vyhotoveniu harmonicky ladí v záhradnom priestore. Niektorí klienti si objednajú ďalšiu pergolu k inej časti domu, napríklad pred dvere a podobne.
  • Dôležitou je tiež informácia, že CASHBACK môžete preniesť na inú osobu: vášho otca, brata, švagra alebo kolegu… dôležité je poznačiť si číslo pôvodnej objednávky. Po jej skontrolovaní vám uplatníme zľavu a vy (alebo váš známy či známa) sa môžete začať tešiť na novú objednanú záhradnú stavbu.

Aké sú ďalšie podmienky?

CASHBACK kredity si následne môžete uplatniť do 31. decembra 2024. Nezáleží pritom na hodnote nasledujúcej objednávky.

* Ak ste napíklad pri CASHBACK akcii získali za objednávku v hodnote 15 000 € kredit v hodnote 3000 € a vaša ďalšia objednávka bude v hodnote 3200 €, po uplatnení CASHBACKu za ňu zaplatíte iba 200 €.

V prípade ďalších otázok môžete bez obáv kontaktovať obchodné oddelenie, na ktorom vám naši kolegovia radi poradia.

Spoľahlivosť a dôvera sú súčasťou ponuky neustále

Nesmieme však zabudnúť spomenúť, že hoci je táto mimoriadna akcia naozaj výhodná, väčšiu výhodu podľa nás predstavuje istota, že si vyberáte partnera, na ktorého sa môžete vďaka stovkám realizácií po strednej Európe naozaj spoľahnúť. Od malých pergol pre rodinné domy cez bioklimatické pergoly na terasách na siedmom poschodí až po zastrešenia pre komerčné využitie (napr. kaviarne a pod.) – skúseností máme na rozdávanie.

Sme jeden z mála výrobcov a predajcov pergol so skutočnou vlastnou výrobou v českom Olomouci. Tvoríme vlastné dizajny, navrhujeme si nové produkty, prichádzame s novými riešeniami, ktoré menia pravidlá hry na našom trhu. Ako jedni z prvých sme prišli s vlastnými samomontážnymi pergolami, ktoré si dokážete doma postaviť sami a ušetriť tak za montáž.

Tvoríme vlastné stavebné materiály, poskytujeme poradenstvo v prípade problémov a za svojimi produktami si hrdo stojíme. Ak sa vyskytnú problémy (čo sa stáva všade), otvorene ich priznávame a proaktívne riešime.

Najväčšou akciou, ktorú máme 24 hodín denne a 365 dní v roku, je naša snaha získať si vašu dôveru a vaša spokojnosť s našimi produktami. Radi vás presvedčíme osobne.