Hliníková pergola, ktorú si postavíte sami? 3 dôvody, pre ktoré je to skvelý nápad

Vyhrňte si rukávy a premeňte svoju záhradu na najpríjemnejšiu dovolenkovú destináciu, v akej ste kedy boli. Iba pred pár mesiacmi sme uviedli na trh našu prvú pergolu určenú pre samomontáž. Ak si ju objednáte teraz, jeseň budete môcť stráviť s horúcim čajom na terase a pred počasím vás bude chrániť pergola, ktorú ste si sami postavili.

1. Hliníková konštrukcia so samomontážou – to najlepšie z oboch svetov 🔧

Hliníková pergola Panolex (resp. Panoglass) plní priania všetkých šikovných domácich majstrov, ktorí už dlhšie uvažujú o prestrešení terasy či dvora.

Na jednej strane si totiž objednávate skutočne nádhernú hliníkovú pergolu, z ktorej už na prvý pohľad dýcha pocit originality a trvácnosti – a trvácna naozaj aj je. Na druhej strane je však pergola „odľahčená“ o dodatočné náklady spojené s jej stavbou (výjazd montážneho tímu), ktoré mnohých potenciálnych zákazníkov od kúpy pergoly odradili. Jednoducho sme sa postarali, aby ste mali všetko v jednom.

Ak ste doteraz odkladali kúpu pergoly, je najvyšší čas dať veci do pohybu. Dodacia doba pergoly je totiž približne 4 týždne, a tak môžete ešte stále prežiť pekné babie leto a hviezdne večery pod pergolou.

2. Atypický rozmer terasy? Pergolu vám prispôsobíme na centimetre 📐

Každá terasa má jedinečné parametre. Dĺžka, šírka, materiál terasy, výška domu a ďalšie parametre vplývajú na to, ako bude vaša nová pergola vyzerať. Preto je dôležité, aby všetko sedelo na centimetre. A dohodnúť sa s výrobcom na akomkoľvek atypickom spracovaní je skutočná výzva.

Našťastie, našu pergolu pre samomontáž dokážeme bez obáv predávať práve vďaka tomu, že ju celú vyrábame v našej dielni v českom Olomouci. 🇨🇿 Všetky naše samomontážne pergoly sú teda VYROBENÉ V EÚ.

Dĺžku a šírku pergoly vám vieme upraviť ešte v rámci objednávkového procesu – s presnosťou na centimetre. Spojovací materiál sme vďaka skúsenostiam našich montážnikov redizajnovali tak, aby bola stavba pergoly ešte jednoduchšia. Všetky podstatné spoje sú namerané, predvŕtané a čakajú už len na to, aby ste ich osadili tam, kde vám budú po zvyšok svojho života robiť radosť. A aby sme mali istotu, že tie najdôležitejšie parametre budú naplnené, ešte pred podpisom objednávky sa s vami spojí náš špecialista, ktorý s vami prejde výšku, hĺbku a dĺžku pergoly a v prípade väčších pergol vám vysvetlí špecifiká stavby (napr. tretia noha pergoly)

A čo kotviace prvky a ďalšie potrebné súčasti? Všetko nájdete v balení spolu s rozloženou pergolou, ktorú vám privezieme až domov. Dovoz pergoly a stavebného materiálu je už zahrnutý v cene produktu.

3. Pergola alebo radšej zimná záhrada? A čo tak dva v jednom! 🪟

Samomontážne pergoly Panolex a Panoglass sú plne kompatibilné s bočným zasklením. Po čase sa tak môžete rozhodnúť, že si ju chcete nechať prerobiť na plnohodnotnú zimnú záhradu, vďaka čomu ju budete môcť využívať od skorej jari do neskorej jesene – a prípadne aj počas celej zimy.

Vďaka týmto vlastnostiam a energii, ktorú sme vložili do čo najväčšieho zjednodušenia procesu montáže, je toto pravdepodobne najdostupnejšia kvalitná hliníková pergola, akú môžete v súčasnosti na našom trhu získať. Vďaka optimalizácii výrobných procesov sa nám však darí (napriek zvyšujúcemu sa počtu dopytov) dodržať stanovenú dodaciu lehotu 6 týždňov.

Tak čo, už ste pre ňu našli miesto? 🏡